PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium v Spojené království - Wales - Zde naleznete Kombinované doktorské studium v Spojené království - Wales

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Kombinované doktorské studium v Spojené království - Wales - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu v Spojené království, Wales. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

DSC učil doktorát v koučování sportu

Cardiff Metropolitan University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 6 roky Kontaktuj školu Spojené království Cardiff + 1 více

Doktorát v oblasti sportovního koučování má za cíl vybavit odborníky a příbuzné vědce ocenením symbiotického a synergetického vztahu mezi teorií a praxí.

Doktor managementu (DMan) (učil doktorský titul)

Cardiff Metropolitan University
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 8 roky Kontaktuj školu Spojené království Cardiff + 1 více

Tento kurz poskytuje pokročilou výzkumnou studii v oblasti managementu. Cílem je poskytnout manažerům a podnikatelským špecialistům aspirace s klíčovými poznatky o teorii a praxi výzkumu v rámci manažerské disciplíny.