PHDSTUDIES

Doktorské studium v Abilene - Zde naleznete doktorské studium v Abilene

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Město Abilene, Texas je 5 vysoce uznávané univerzity nebo vysoké školy, které se mohou účastnit jeden pro své pány či bakalářské. Abilene Christian University má nejvyšší počet zapsaných následuje americký obchodní akademie, Hardin-Simmons University, McMurry University a Texas State Technical College, resp.

Doktorské studium v Abilene - Veškeré informace o doktorském studiu v Abilene. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Abilene zde.

nalezené výsledky Filter

Doktor ošetřovatelství

Abilene Christian University School of Nursing
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Jak jste postupovali ve své lékařské kariéře, museli jste postupovat také akademicky. Nyní udělejte další krok a pokračujte ve studiu doktora ošetřovatelské praxe s ACU Online ...

Čtěte více