PHDSTUDIES

Doktorské studium v Ukotvení - Zde naleznete doktorské studium v Ukotvení

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Anchorage je domovem pro největší veřejné vysoké školy ve státě Aljaška. To je University of Alaska Anchorage, který nabízí 4-leté studijní programy.

Doktorské studium v Ukotvení - Veškeré informace o doktorském studiu v Ukotvení. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ukotvení zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. ve strojírenství

University of Alaska Anchorage College of Engineering
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Ph.D. ve strojírenství - Uznáváme, že mnoho potenciálních Ph.D. kandidáti jsou v určitém okamžiku svého života stěhování pobytu na jeden rok není možné, Vysoká škola inženýrsk ...

Čtěte více