PHDSTUDIES

Doktorské studium v Fayetteville - Zde naleznete doktorské studium v Fayetteville

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Fayetteville je třetí největší město ve státě Arkansas a zařazen jako jeden z nejlepších míst k důchodu. Univerzita Arkansasu je město je nejslavnější místo a vlajkovou lodí univerzita ve větším stavu. Město je známé pro architekturu nabízí vzdělání a magisterských programů mezi ostatními.

Doktorské studium v Fayetteville - Veškeré informace o doktorském studiu v Fayetteville. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Fayetteville zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. v zemědělských, potravinářských a biologických vědách se zahradnickou koncentrací

University of Arkansas Dale Bumpers College of Agricultural, Food and Life Sciences
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Ph.D. titul v oboru rostlinolékařství je spravován společně s katedrou patologie rostlin. Ph.D. Program trvá tři až čtyři roky a vyžaduje originální výzkum a vývoj nových znal ...

Čtěte více

Ph.D. ve vesmíru a planetárních vědách

University of Arkansas J. William Fulbright College of Arts and Sciences
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program poskytuje pokročilé kursové a výzkumné zkušenosti pro osoby, které hledají zaměstnání v akademickém, vládním, soukromém nebo vojenském sektoru vesmírných a planetárníc ...

Čtěte více