PHDSTUDIES

Doktorské studium v Buvol - Zde naleznete doktorské studium v Buvol

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Buffalo City má druhý nejvyšší počet obyvatel v New Yorku s více než 1 milion obyvatel. To bylo hlavní železniční rozbočovač a nyní prodává port. Má více než 78 veřejných škol a 150 soukromých institucí.

Doktorské studium v Buvol - Veškeré informace o doktorském studiu v Buvol. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Buvol zde.

nalezené výsledky Filter

Doktorský program v klinické psychologii

Medaille College
PhD
18 May 2020
<
Denní studium
<
5 roky
18 May 2020
Angličtina
Kampus

Program Medaille College Clinical Psychology Program je 99 kreditů, který vede k doktorskému studiu psychologie (PsyD) v oboru klinická psychologie. Program se nachází v areál ...

Čtěte více