PHDSTUDIES

Doktorské studium v Carpinteria - Zde naleznete doktorské studium v Carpinteria

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Doktorské studium v Carpinteria - Veškeré informace o doktorském studiu v Carpinteria. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Carpinteria zde.

nalezené výsledky Filter

PhD v klinické psychologii

Pacifica Graduate Institute
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ph.D. program oslavuje svou 30letou tradici nabízení hluboké psychologické tradice klinické psychologie, která zdůrazňuje radikální teoretizaci, hluboké relační klinické vzděl ...

Čtěte více

PsyD v klinické psychologii

Pacifica Graduate Institute
PhD
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Psy.D. Posláním programu je připravit klinické psychology, kteří přinesou hloubkové psychologické přístupy k práci s různými komunitami, stejně jako hodnoty komunitního duševn ...

Čtěte více