PHDSTUDIES

Doktorské studium v Charleston - Zde naleznete doktorské studium v Charleston

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Doktorské studium v Charleston - Veškeré informace o doktorském studiu v Charleston. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Charleston zde.

nalezené výsledky Filter

Doktor výkonného vedení

University of Charleston
PhD
Zář 2021
Angličtina

Tento program je určen těm, kteří se snaží maximalizovat svou výkonnou hodnotu pro organizace, komunity a instituce. Cílem programu DEL je vychovat novou generaci vedoucích na ...

Čtěte více

Doktor výkonného vedení

University of Charleston School of Business and Leadership
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Tento program je určen těm, kteří se snaží maximalizovat svou výkonnou hodnotu pro organizace, komunity a instituce. Program Doctor of Executive Leadership (DEL) si klade za c ...

Čtěte více