PHDSTUDIES

Doktorské studium v Fort Lauderdale - Zde naleznete doktorské studium v Fort Lauderdale

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Fort Lauderdale je město v americkém státě Florida, na atlantickém pobřeží 23 mil (37 km) severně od Miami. Fort Lauderdale je pojmenován po sérii pevností vybudovaných Spojených států během druhé Seminole války. Osm instituce vyššího vzdělání mají hlavní nebo satelitní areály v Ft Lauderdale.

Doktorské studium v Fort Lauderdale - Veškeré informace o doktorském studiu v Fort Lauderdale. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Fort Lauderdale zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. v řízení kybernetické bezpečnosti

Nova Southeastern University, College of Computing and Engineering
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus

Doktorský program managementu kybernetické bezpečnosti je komplexní, multidisciplinární, výzkumný program, který připravuje absolventy na klíčové pozice v akademické obci, ve ...

Čtěte více