PHDSTUDIES

Doktorské studium v Miami - Zde naleznete doktorské studium v Miami

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Miami je krajské město Miami-Dade County, který se nachází na pobřeží Atlantského oceánu v jižní Floridě. Miami je na sedmém místě v celých Spojených státech, když mluvíme o zápisu studentů na jednoho obyvatele. Miami je také známý zisku a neziskových profesionálních programů.

Doktorské studium v Miami - Veškeré informace o doktorském studiu v Miami. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Miami zde.

nalezené výsledky Filter

PhD a MS v mořských, atmosférických a geovědách (GRE Waived)

University of Miami Rosenstiel School
PhD
MSc
Srp 2021
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Nabízíme Ph.D. a MS tituly v 6 programech: Atmospheric Sciences, Marine Biology and Ecology, Marine Ecosystems and Society, Marine Geosciences, Meteorology, and Physical Ocean ...

Čtěte více