PHDSTUDIES

Doktorské studium v Palo Alto - Zde naleznete doktorské studium v Palo Alto

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Silicon Valley je známý pro bytí v centru technologického boomu v Kalifornii. Město bylo na vrcholu technologické úspěchy již od počátku 20. století. Město má blízkost k některé z národa nejlepších univerzit.

Doktorské studium v Palo Alto - Veškeré informace o doktorském studiu v Palo Alto. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Palo Alto zde.

nalezené výsledky Filter

Doktor filozofie (Ph.D.) v transpersonální

Sofia University
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Náš program kombinuje zkušenostní učení s vážným akademické bádání a naši absolventi stanou transpersonální učenci, transpersonally orientované terapeutů a léčitelů, transform ...

Čtěte více