PHDSTUDIES

Doktorské studium v Las Vegas - Zde naleznete doktorské studium v Las Vegas

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Obyčejně odkazoval se na jako "hazardní hry světové hlavní město," Las Vegas je největší město ve státě Nevada, pokud jde o populace. Je známý pro svou pulsující noční život a kasina přezdívaná jako ideální letovisko města. Vzdělávací příležitosti ve městě jsou v hojnosti s úzkými až deset vysokými školami k dispozici.

Doktorské studium v Las Vegas - Veškeré informace o doktorském studiu v Las Vegas. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Las Vegas zde.

nalezené výsledky Filter

Doktor filozofie ve vzdělávání (JD / PhD)

University of Nevada, Las Vegas William S. Boyd School of Law
PhD
Angličtina

Škola práva Williama S. Boyda a Vysoká škola pedagogická UNLV nabízejí duální studijní program Juris Doctor / PhD in Education (JD / PhD), který umožňuje studentům přijatým do ...

Čtěte více

Doktor filozofie v psychologii

University of Nevada, Las Vegas College of Liberal Arts
PhD
Angličtina

Doktorský program Klinická psychologie Doktorský program Klinická psychologie UNLV připravuje studenty podle tradice vědců a praktiků na řešení psychologických záležitostí pro ...

Čtěte více