PHDSTUDIES

Doktorské studium v New Orleans - Zde naleznete doktorské studium v New Orleans

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New Orleans je hlavní přístav v USA, který se nachází ve státě Louisiana. Město je známé pro slaví masopust, svátek Zjevení Páně. Město je domovem několika vysokých škol. Francouzské čtvrti, hotel Pontchartrain a Honey Island Swamp jsou nejnavštěvovanější turistické lokality města.

Doktorské studium v New Orleans - Veškeré informace o doktorském studiu v New Orleans. Ušetřete čas a kontaktujte školu v New Orleans zde.

nalezené výsledky Filter

PhD v chemii

Tulane University - Department of Chemical and Biomolecular Engineering
PhD
<
Denní studium
<
4&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Ph.D. titul vyžaduje, aby student dosáhl kritického porozumění základním vědeckým a inženýrským principům, které jsou základem jejich oboru zájmu. Dále musí student prokázat s ...

Čtěte více

Ph.D. v urbanistických studiích

University of New Orleans
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Studijní program Doktor filozofie v urbanistických studiích je interdisciplinární program na Vysoké škole svobodných umění, vzdělání a lidského rozvoje, který umožňuje student ...

Čtěte více