PHDSTUDIES

Doktorské studium v Amherst - Zde naleznete doktorské studium v Amherst

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Amherst nemá mnoho institucí, které nabízejí studijní programy, ale tam je mnoho univerzit velmi blízko do města. Některé z těchto škol jsou Baylor College of Medicine, Rice University a Texas Southern University.

Doktorské studium v Amherst - Veškeré informace o doktorském studiu v Amherst. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Amherst zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. v informatice

University of Massachusetts Amherst College of Information and Computer Sciences
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Patří mezi 20 nejlepších programů v USA, náš Ph.D. program zahrnuje světoznámou fakultu, interdisciplinární výzkum a ducha spolupráce. Studenti přijatí do programu pouze pro P ...

Čtěte více