PHDSTUDIES

Doktorské studium v Memphis - Zde naleznete doktorské studium v Memphis

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Memphis je 20. největší město ve Spojených státech a největší město na řece Mississippi. Počet vysokých škol a univerzit sloužit městu. Město je považováno jako vzdělávací centrum v southeastern Spojené státy.

Doktorské studium v Memphis - Veškeré informace o doktorském studiu v Memphis. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Memphis zde.

nalezené výsledky Filter

PhD ve strojírenství

University of Memphis
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Dvě doktorské studium filozofie jsou nabízeny v Herff vysoké škole inženýrství: Biomedicínské inženýrství, společný program mezi UofM a University of Tennessee zdraví Science ...

Čtěte více