PHDSTUDIES

Doktorské studium v Duluth - Zde naleznete doktorské studium v Duluth

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Klima v Duluth, Minnesota je řekl, aby byl docela mokrý i během léta. Zimy jsou známy poměrně dlouhé a studené. V roce 2012, Duluth zažil jeho nejhorší záplavy v historii.

Doktorské studium v Duluth - Veškeré informace o doktorském studiu v Duluth. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Duluth zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. v integrovaných biologických vědách

University of Minnesota Duluth
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Postgraduální studenti integrovaného biologického vědního programu University of Minnesota Duluth (UMD) se zabývají mnoha předměty v oboru a laboratoři. Tato praktická zkušeno ...

Čtěte více