PHDSTUDIES

Doktorské studium v Corvallis - Zde naleznete doktorské studium v Corvallis

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Corvallis, Oregon s počtem obyvatel méně než 70.000 je hlavní město Oregonu. Má nejvyšší počet institucemi vyššího vzdělávání v celém státě Oregon.

Doktorské studium v Corvallis - Veškeré informace o doktorském studiu v Corvallis. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Corvallis zde.

nalezené výsledky Filter

Pharm.D. Program

Oregon State University College of Pharmacy
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Lékárníci praktikují zdravotnické vědy zaměřené na bezpečné a účinné užívání léků a jsou připraveni nabídnout podporu, poradenství a znalosti pacientům a dalším poskytovatelům ...

Čtěte více

Doktor filozofie (Ph.D.) a magisterský titul (MS) ve farmaceutických vědách

Oregon State University College of Pharmacy
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Vysoká škola farmacie na Oregonské státní univerzitě nabízí postgraduální studijní program farmaceutických věd zaměřený na výzkum, který je individuálně navržen tak, aby splňo ...

Čtěte více