PHDSTUDIES

Doktorské studium v Salem - Zde naleznete doktorské studium v Salem

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Salem se nachází ve státě Massachusetts, USA. Město je známé pro slavný institucemi vyššího vzdělávání, které slouží více než 25 států a 59 cizích zemí. Vysokoškolské studenti mají mnoho možností, jednou jde o rekreaci. "

Doktorské studium v Salem - Veškeré informace o doktorském studiu v Salem. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Salem zde.

nalezené výsledky Filter

Doktor ministerstva ve strategickém vedení

Corban University
PhD
Zář 2021
Angličtina

Doktor ministerstva ve strategickém vedení vám pomůže rozvinout hlubší porozumění biblickému vedení a rozšířit vaši vedoucí pozici. Tento program vychází ze základů magistersk ...

Čtěte více