PHDSTUDIES

Doktorské studium v Pensacola - Zde naleznete doktorské studium v Pensacola

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Pensacola má velký vliv na ekonomiku, protože má námořní přístav, který spojuje Pensacola Bay. Roční festivaly, akce, historické prohlídky, mořské plody festivaly, aby město bezpečné místo k návštěvě a práci. Existuje několik univerzit a vysokých škol ve městě.

Doktorské studium v Pensacola - Veškeré informace o doktorském studiu v Pensacola. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Pensacola zde.

nalezené výsledky Filter

Doktor ministerstva

Pensacola Christian College
PhD
Zář 2021
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Účelem tohoto titulu je poskytnout pokročilý odborný výcvik těm, kteří se úspěšně zapojili do služby. Program Doctor of Ministry připravuje studenta na život jako křesťanský s ...

Čtěte více