PHDSTUDIES

Doktorské studium v Piscataway černošská čtvrť - Zde naleznete doktorské studium v Piscataway černošská čtvrť

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Piscataway je město v New Jersey, USA. Město nabízí různé zálohu vzdělávací a výzkumná zařízení prostřednictvím různých vysokých škol a univerzit.

Doktorské studium v Piscataway černošská čtvrť - Veškeré informace o doktorském studiu v Piscataway černošská čtvrť. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Piscataway černošská čtvrť zde.

nalezené výsledky Filter

PhD v oboru Průmyslové vztahy

Rutgers School of Management and Labor Relations
PhD
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

SMLR Ph.D. Program v oblasti pracovněprávních vztahů a lidských zdrojů (IRHR) je interdisciplinární program, který kvalifikuje studenty k zaměstnání na vysoké škole nebo unive ...

Čtěte více