PHDSTUDIES

Doktorské studium v Santa Barbara - Zde naleznete doktorské studium v Santa Barbara

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Santa Barbara se nachází v Kalifornii, USA. Ekonomika města je založena i na odvětví služeb, vzdělávání, strojírenství, zdravotnictví, financí, zemědělství a výroby. Mladý profesionální obvykle dělá dobrou šanci zahájit kariéru v rámci města.

Doktorské studium v Santa Barbara - Veškeré informace o doktorském studiu v Santa Barbara. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Santa Barbara zde.

nalezené výsledky Filter

PsyD v klinické psychologii

Pacifica Graduate Institute
PhD
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Psy.D. Posláním programu je připravit klinické psychology, kteří přinesou hloubkové psychologické přístupy k práci s různými komunitami, stejně jako hodnoty komunitního duševn ...

Čtěte více

PhD v klinické psychologii

Pacifica Graduate Institute
PhD
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ph.D. program oslavuje svou 30letou tradici nabízení hluboké psychologické tradice klinické psychologie, která zdůrazňuje radikální teoretizaci, hluboké relační klinické vzděl ...

Čtěte více