PHDSTUDIES

Doktorské studium v Grand Forks - Zde naleznete doktorské studium v Grand Forks

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Hodnocena jako třetí největší město v Severní Dakotě, Grand Forks hostí více než 50.000 obyvatel v rámci svých hranic. Je bohaté na infrastruktury, který zahrnuje mezinárodní letiště a Air Force Base. Vzdělávací systém je stejně dobrý s nejstarší veřejné vysoké školy ve státě se nachází zde. Medicína a právo programy stavu jsou nabízeny pouze zde.

Doktorské studium v Grand Forks - Veškeré informace o doktorském studiu v Grand Forks. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Grand Forks zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. v energetickém inženýrství

University of North Dakota College of Engineering and Mines
PhD
11 Led 2021
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Tento postgraduální program UND se zaměřuje na základy energetického inženýrství, spolu s nezávislým výzkumem a přípravou na kariéru. Budete mít flexibilitu, abyste se mohli z ...

Čtěte více