PHDSTUDIES

Doktorské studium v Tallahassee - Zde naleznete doktorské studium v Tallahassee

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Tallahassee je jedním z nejvýznamnějších měst na Floridě, a je také hlavním městem. Nachází se v pásu Floridy Tallahassee je domovem pro některé z nejvíce chválil univerzit ve státě.

Doktorské studium v Tallahassee - Veškeré informace o doktorském studiu v Tallahassee. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tallahassee zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. v oboru humanitní vědy, obor Human Development a Family Science (HDFS)

Florida State University - Department of Family and Child Sciences
PhD
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

V oboru Human Development and Family Science (HDFS) Ph.D. program, školíme studenty, aby se stali příští generací učenců, univerzitních fakult a výzkumných pracovníků. Naši ab ...

Čtěte více

Ph.D. v manželské a rodinné terapii

Florida State University - Department of Family and Child Sciences
PhD
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Doktorský program Manželství a rodinná terapie (MFT) má dlouhou a bohatou historii. Program řeší rodinné procesy a empiricky podporované relační intervence pro dnešní rozmanit ...

Čtěte více