close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Udržitelný design - Zde naleznete doktorské studium Udržitelný design

PhD je vysokoškolské vzdělání, které absolvují jednotlivci, kteří chtějí získat hlubší znalosti o svém oboru. Absolventi musí dokončit práci, která je založena na původním výzkumu. Co je doktorát v udržitelném designu? Vzhledem k tomu, že ekonomika posunuje své zaměření z množství na kvalitu, stále více spotřebitelů začíná požadovat udržitelné obchodní… Čtěte více

PhD je vysokoškolské vzdělání, které absolvují jednotlivci, kteří chtějí získat hlubší znalosti o svém oboru. Absolventi musí dokončit práci, která je založena na původním výzkumu.

Co je doktorát v udržitelném designu? Vzhledem k tomu, že ekonomika posunuje své zaměření z množství na kvalitu, stále více spotřebitelů začíná požadovat udržitelné obchodní postupy. Udržitelná konstrukce je obrovskou součástí této práce a studium programu se může zaměřit na udržitelnost, neboť se týká chemie, biologických věd, inženýrství a podnikání. Účastníci programu mohou zdokonalit své výzkumné, teoretické, technické a podnikatelské dovednosti a učit se, jak tyto dovednosti využít k tomu, aby se stali šampióny udržitelnosti.

Absolventi tohoto programu mají tendenci mít dynamický soubor dovedností, které mohou zahrnovat inovativní myšlení, teoretické porozumění a schopnost řešit problémy. Každá z těchto vlastností může prokázat, že jim dobře slouží ve svém profesionálním a osobním životě.

Náklady na PhD se výrazně liší od školy až po školu a umístění do místa. Kolik může student zaplatit za své vzdělání závisí na několika faktorech a potenciální student je vyzván, aby provedl výzkum před podáním žádosti.

Vzhledem k tomu, že udržitelnost je stále rostoucí oblastí zájmu, mohou jednotlivci tohoto programu zjistit, že mají po ukončení studia mnoho vzrušujících možností kariéry. Absolventi mohou najít úspěch ve výrobě, podnikání, designu a vývoji, vládním a ekologickém průmyslu. Ačkoli se popisy zaměstnání budou lišit od průmyslu až po organizace a organizaci, mohou se titulové tituly stát environmentálními manažery, vývojáři politiky, auditoři klientů, asistenti mezinárodních korespondencí, recenzenti environmentálních dokumentů, konzultanti a vyšetřovatelé.

Rostoucí počet škol nabízí míry v udržitelném designu, včetně on-line kurzů. Chcete-li se dozvědět více o programech, které máte k dispozici, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře o vedení.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
SDS - The Sustainable Design School
Pěkný, Francie

Během let věnovaných jeho výzkumu, Ph.D. uchazeč získá vysokou úroveň odborných znalostí v přesné oblasti. Přidaná hodnota jeho výzkumu je nejdůležitější v oblasti udržitelnýc ... +

Během let věnovaných jeho výzkumu, Ph.D. uchazeč získá vysokou úroveň odborných znalostí v přesné oblasti. Přidaná hodnota jeho výzkumu je nejdůležitější v oblasti udržitelných inovací, která se stále vyvíjí a která je zdrojem inspirace pro společnosti, čelit mimořádným událostem současného času a budovat budoucnost. -
PhD
Denní studium
3 roky
Francouzština
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde