Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Urbanismus - Zde naleznete doktorské studium Urbanismus

Doktor filozofie, nebo PhD, je považován za nejvyšší stupeň udělený univerzitou nebo postgraduální škola. Po absolvování je absolventem udělen titul "doktor" ve svém oboru.

Co je to PhD v městském designu? Doktorští kandidáti se zaměřením na urbanismus často studují, jak se budovy, ulice a dopravní systémy spojují a tvoří soudržný celek. Mohou se také podívat na to, jak terénní úpravy a veřejné parky ovlivňují navrhované oblasti a dělají je esteticky příjemné. Třídy mohou zahrnovat historii a teorii městského designu, ekologickou infrastrukturu, narativní urbanismus a konfliktní veřejné a soukromé zájmy.

Urban design je vše o plánování, organizaci a tvorbě rozpočtu; proto absolvent s těmito dovednostmi může vyniknout ve velkých firmách nebo obcích. Schopnost plánovat projekty a hodnotit programy také může pomoci kariérnímu postupu.

Mnoho faktorů ovlivňuje náklady na vzdělávání při hledání doktora filozofie v urbanistickém designu. Délka programu, vybraná škola a umístění kurzů mohou měnit náklady na kurz. Budoucí studenti se mohou rozhodnout, že budou kontaktovat možné školy a požádat o zápisné ceny pro svůj vybraný program.

Absolventi s doktorským studiem v urbanistickém designu jsou často kreativní jednotlivci, kteří užívají parkování, vytyčují ulice a vytvářejí veřejnou infrastrukturu. To je důvod, proč kariéry v této specializované oblasti mohou přicházet v nečekaných oblastech. Historické skupiny často používají urbanisty k tomu, aby věděli a chápali rozhodnutí minulých lidí, zatímco vládní agentury často najímá absolventy městského designu, aby vytvořili pěší stezky a cyklotrasy přes národní parky, které hraničí s farnostimi a vesnicemi. Města, města a vesnice mohou také nabízet kariéru jako ředitele útvaru plánování a likvidace návrhářů a národní agentury mohou nabízet pozici jako úředníci v oblasti dopravy a pobřežní ochrany.

Doktor filozofie v městském designu třídy mohou být nalezeny po celém světě, a on-line kurzy mohou být pohodlné. Chcete-li začít studovat, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Urbanismus

GSSI - Gran Sasso Science Institute

Ph.D. Program "Urbanistika a regionální vědy" je ve světě jedinečný. Jedná se o multidisciplinární program určený pro studenty z různých oborů včetně aplikovaných ekonomů ... [+]

.

Doktorský program „Urbanistika a regionální věda“ je ve světě jedinečný. Jedná se o multidisciplinární program určený pro studenty z různých prostředí, včetně aplikovaných ekonomů, ekonomických geografů, urbanistů a sociologů. Mezi hlavní výzkumná témata patří migrace (dobrovolná i nucená), regionální odolnost (jak v okrajových oblastech, tak i ve městech), znalosti (inovace, lidský kapitál, tvořivost, podnikání) a neformální ekonomika. Metodický přístup zahrnuje více kvalitativních (případových) technik až kvantitativnějších (ekonometrických). Máme stáže s OECD a Evropskou komisí a několik spolupráce se zahraničními univerzitami (včetně programu Erasmus s London School of Economics). Naši studenti jsou plně financováni a poskytujeme jim ubytování a stravenky.... [-]

Itálie L'Aquila
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade da Coruña

Oficiální program doktorát v „Architektura a urbanismus“ pořádá University of A Coruña. Být jediný titul v univerzitního systému Galicie je určen pro sběr výzkumné činnos ... [+]

Představení

Oficiální program Doktorát „architektury a urbanismu“ Je organizován University of A Coruña. Být jediný titul v univerzitního systému Galicie je určen pro sběr výzkumné činnosti v těchto disciplínách v autonomní oblasti Galicie, ale aniž by se ve své expanzi na národní i mezinárodní úrovni.

Program si klade za cíl školit lékaře v různých oborech architektury a urbanismu. Jak to je odpovídat na dotazy velmi různých oblastí, program má sedm řádků výzkumu, které se zaměřují na oblasti vlastní architektury a znalosti urbanismu a vytvářejí znalosti studenta a magisterský titul. Jsou to:

Prostor a architektura Project Struktury v architektuře Genesis, jazyk a reprezentace Architektura Matematika aplikovat na mechanice kontinua Dědictví Teorie a dějiny architektury Plány a projekty. Plánování krajiny a město Rehabilitace, nové konstrukční systémy a udržitelnost v architektuře ... [-]
Španělsko Coruña
Září 2020
španělština
Denní studium
Kombinované
3 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině