PHDSTUDIES

Doktorské studium Urbanismus - Zde naleznete doktorské studium Urbanismus

Doktor filozofie, nebo PhD, je považován za nejvyšší stupeň udělený univerzitou nebo postgraduální škola. Po absolvování je absolventem udělen titul "doktor" ve svém oboru.

Co je to PhD v městském designu? Doktorští kandidáti se zaměřením na urbanismus často studují, jak se budovy, ulice a dopravní systémy spojují a tvoří soudržný celek. Mohou se také podívat na to, jak terénní úpravy a veřejné parky ovlivňují navrhované oblasti a dělají je esteticky příjemné. Třídy mohou zahrnovat historii a teorii městského designu, ekologickou infrastrukturu, narativní urbanismus a konfliktní veřejné a soukromé zájmy.

Urban design je vše o plánování, organizaci a tvorbě rozpočtu; proto absolvent s těmito dovednostmi může vyniknout ve velkých firmách nebo obcích. Schopnost plánovat projekty a hodnotit programy také může pomoci kariérnímu postupu.

Mnoho faktorů ovlivňuje náklady na vzdělávání při hledání doktora filozofie v urbanistickém designu. Délka programu, vybraná škola a umístění kurzů mohou měnit náklady na kurz. Budoucí studenti se mohou rozhodnout, že budou kontaktovat možné školy a požádat o zápisné ceny pro svůj vybraný program.

Absolventi s doktorským studiem v urbanistickém designu jsou často kreativní jednotlivci, kteří užívají parkování, vytyčují ulice a vytvářejí veřejnou infrastrukturu. To je důvod, proč kariéry v této specializované oblasti mohou přicházet v nečekaných oblastech. Historické skupiny často používají urbanisty k tomu, aby věděli a chápali rozhodnutí minulých lidí, zatímco vládní agentury často najímá absolventy městského designu, aby vytvořili pěší stezky a cyklotrasy přes národní parky, které hraničí s farnostimi a vesnicemi. Města, města a vesnice mohou také nabízet kariéru jako ředitele útvaru plánování a likvidace návrhářů a národní agentury mohou nabízet pozici jako úředníci v oblasti dopravy a pobřežní ochrany.

Doktor filozofie v městském designu třídy mohou být nalezeny po celém světě, a on-line kurzy mohou být pohodlné. Chcete-li začít studovat, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

 

2 Výsledky v Urbanismus Filter

Oficiální doktorského studijního programu v oblasti architektury a urbanismu

Universidade da Coruña
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
španělština
Kampus

Oficiální program doktorát v „Architektura a urbanismus“ pořádá University of A Coruña. Být jediný titul v univerzitního systému Galicie je určen pro sběr výzkumné činnosti v ...

Čtěte více

PhD v oboru Urbanistika a regionální vědy

GSSI - Gran Sasso Science Institute
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Ph.D. Program "Urbanistika a regionální vědy" je ve světě jedinečný. Jedná se o multidisciplinární program určený pro studenty z různých oborů včetně aplikovaných ekonomů, eko ...

Čtěte více