PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Výzkum vzdělávání v Keňa - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Výzkum vzdělávání v Keňa

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Keňa je považována za jednu ze zemí v Africe s jejich horní univerzitě prozatím University of Nairobi. Loni keňskou vládu, upgrade 15 institucí, aby plně univerzitní status, ve snaze zvýšit studenta dostupnost těchto univerzit.

Kombinované studium doktorské studium Výzkum vzdělávání v Keňa - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Výzkum vzdělávání v Keňa. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Výzkum vzdělávání, Keňa Filter

Doktor filozofie ve vzdělávání

Africa International University
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Jedná se o vysoce individualizovaný studijní obor zaměřený na výzkum ve specializované oblasti vzdělávání. Připravuje kandidáty na nejvyšší úrovni jako vedoucí a manažeři ve v ...

Čtěte více