PHDSTUDIES

Kombinované studium mDoktorské studium Výzkum vzdělávání v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Výzkum vzdělávání v Střední Amerika a Karibik

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Karibské moře je moře Atlantského oceánu, se nachází v tropech západní polokouli. To je ohraničené Mexika a Střední Ameriky na západ a jihozápadní, na sever od Velkých Antil, na východě Malých Antil a na jihu Jižní Ameriky.

Kombinované studium doktorské studium Výzkum vzdělávání v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Výzkum vzdělávání v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Výzkum vzdělávání, Střední Amerika a Karibik Filter

Doktorát z filosofie se specializací na tělesnou výchovu

Universidad Ana G. Méndez - Recinto de Cupey
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Všechny naše programy jsou řádně licencovány Portorickou radou pro vzdělávání (CEPR) a akreditovány komisí středních států pro vysokoškolské vzdělávání (MSCHE). Na bakalářské ...

Čtěte více