PHDSTUDIES

Doktorské studium Vědecká studia v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete doktorské studium Vědecká studia v Střední Amerika a Karibik

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Studie vědy zkoumají sociální, historické a filozofické otázky pomocí pozorování a experimentování. Studenti v této oblasti mají příležitost naučit se různým metodologiím a pak si často mohou vybrat téma, na kterém se bude výzkum provádět.

Střední Amerika je centrální geografické oblasti of the Americas. Je to nejjižnější, Isthmian část severoamerického kontinentu, který se napojí na jižní Ameriky na jihovýchodě.

Doktorské studium Vědecká studia v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o doktorském studiu Vědecká studia v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Vědecká studia, Střední Amerika a Karibik Filter

Doktorát v umění a vědě

International University For Graduate Studies - IUGS
PhD
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Doktor filozofie (PhD), mohou být prováděny v jakékoliv disciplíně v rámci umění a věd. Stupeň nabízí ABDS nebo ty, kteří si vysloužili šedesát šest postgraduální kredity z ak ...

Čtěte více