PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Vizuální design v Hongkong - Tuen Mun - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Vizuální design v Hongkong - Tuen Mun

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Studenti, kteří studují vizuální design, si mohou vybrat zaměřit na konkrétní koncentraci. Některé možnosti zahrnují design interiéru; průmyslový design; vizuální komunikace Design; umění, médií a inženýrské; Nová inovace produktů; interakce konstrukce; a návrh léčebných prostředích.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Kombinované doktorské studium Vizuální design v Hongkong - Tuen Mun - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Vizuální design v Hongkong - Tuen Mun Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong - Tuen Mun zde!

1 Výsledky v Vizuální design, Tuen Mun Filter

PhD ve vizuálních studiích

Lingnan University
Kampus Denní studium Kombinované 30 - 72 měsíce Září 2019 Hongkong Tuen Mun + 1 více

Vizuální studia v Lingnan je samostatné oddělení se zaměřením na následující základní disciplíny: historie umění, kognitivní filmové studie a filozofická estetika.