PHDSTUDIES

Doktorské studium Vizuální design v Hongkong - Zde naleznete doktorské studium Vizuální design v Hongkong

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Studenti, kteří jsou umělecké a chtějí rozvíjet své schopnosti chtít studovat vizuální design. Mnoho programů se zaměřují na rozvoj vizuální proces, jazyk a syntézu. Studenti mohou často být schopen pracovat na návrzích s cílem vytvořit portfolio.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Doktorské studium Vizuální design v Hongkong - Veškeré informace o doktorském studiu Vizuální design v Hongkong. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong zde!

1 Výsledky v Vizuální design, Hongkong Filter

PhD ve vizuálních studiích

香港嶺南大學
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
30&nbsp;-&nbsp;72 měsíce
Angličtina
Kampus

Vizuální studia v Lingnan je samostatné oddělení se zaměřením na následující základní disciplíny: historie umění, kognitivní filmové studie a filozofická estetika. ...

Čtěte více