PHDSTUDIES

Doktorské studium Vizuální design - Zde naleznete doktorské studium Vizuální design

Získání doktorského titulu, nebo PhD, je obdivuhodný cíl. Cesta k získání doktorského studia může být obtížná, ale realizace je opravdu působivá a může pomoci zajistit, aby studenti byli odborníky ve svém oboru.

Co je doktorát ve Visual Designu? Vizuální design je proces využití obrázků pro komunikaci s lidmi. Ti, kteří studují vizuální design, se mohou naučit, jak aplikovat prvky, jako je barva, tvar, velikost a zarovnání, aby lépe získaly svůj význam přes publikum prostřednictvím obrázků, které vytvářejí. Toto pole může obsahovat mnoho stejných aspektů, které se naučí v grafickém designu, stejně jako jiné koncepce, jako jsou ty, které se používají ve vizuální komunikaci.

Získat titul ve vizuálním designu by mohl pomoci člověku, aby lépe vyjádřil svou kreativitu a současně pravděpodobně získal lepší život, než by prosazoval výtvarné umění. Studenti se mohou naučit prezentovat informace atraktivním způsobem, učinit je přesvědčivějšími a mohou získat nové znalosti o tom, jak nejlépe kombinovat prvky, jako je barva a tvar.

Doktorand může trvat několik let, než si vydělá a obvykle vyžaduje, aby student dokončil bakalářský nebo magisterský titul nejprve. Cena za studium se může lišit v závislosti na tom, kde je univerzita nebo zda je kurz online.

Získání doktorského titulu ve Visual Designu může potenciálně otevřít několik kariérních cest a může zahrnovat možnosti pro práci na volné noze. Studenti nejenže mohou pracovat jako grafický návrhář, ale mohou také prozkoumat pracovní místa, jako jsou vývojář webu, ilustrátor a animátor. Učí se i ostatní jako profesor nebo instruktor. Mít tak vysokou míru by pravděpodobně pomohlo jednotlivcům rychle vzlétnout na vrchol jakékoliv kariéry, kterou se rozhodli věnovat.

Hledání správné školy nemusí být zátěží. Na univerzitách nebo na internetu je obvykle k dispozici mnoho kurzů. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

2 Výsledky v Vizuální design Filter

PhD v oboru Věda o Barvě

Rochester Institute of Technology (RIT)
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Výzkum barev na RIT zahrnuje různé oblasti, jako je vizualizace lékařských dat, počítačová grafika a animace, zachování umění, spektrální a prostorová měření materiálů, barevn ...

Čtěte více

PhD ve vizuálních studiích

香港嶺南大學
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
30&nbsp;-&nbsp;72 měsíce
01 Pro 2020
Angličtina
Kampus

Vizuální studia v Lingnan je samostatné oddělení se zaměřením na následující základní disciplíny: historie umění, kognitivní filmové studie a filozofická estetika. ...

Čtěte více