$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Vysokoškolské vzdělání - Zde naleznete doktorské studium Vysokoškolské vzdělání

Studenti, kteří pracují pro doktorské studium, absolvují nejmodernější studijní program na univerzitě. Tyto stupně obvykle trvají řadu let dokončit a znamenat kombinaci kurzu, výzkumu a psaní. Co je doktorát ve vysokoškolském vzdělávání? Tyto stupně překlenují akademické a administrativní rozměry vysokých škol a vysokých škol. Absolventi mohou hodnotit postupy p… Čtěte více

Studenti, kteří pracují pro doktorské studium, absolvují nejmodernější studijní program na univerzitě. Tyto stupně obvykle trvají řadu let dokončit a znamenat kombinaci kurzu, výzkumu a psaní.

Co je doktorát ve vysokoškolském vzdělávání? Tyto stupně překlenují akademické a administrativní rozměry vysokých škol a vysokých škol. Absolventi mohou hodnotit postupy přijímání a provozní normy, aby zjistili, jak dosáhnout lepších výsledků pro studenty a pedagogy. Studenti mohou analyzovat základní učební osnovy a obecné požadavky nebo stanovit účinnost rozpočtů oddělení nebo programů dosahu.

Podrobnější porozumění vysokoškolskému vzdělávání může pomoci studentům ocenit a co nejlépe využít své vlastní školení. Disciplinované dovednosti v oblasti výzkumu, analýzy a psaní, které absolventi rozvíjejí v průběhu doktorského studia, se aplikují na širokou škálu kariér a obecně zlepšují schopnost řešit problémy.

Cena doktorského studia se liší podle toho, kde je škola umístěna a kolik času potřebuje k dokončení všech požadavků, které mohou trvat tři až šest let. Studenti mohou chtít hledat interní i externí zdroje financování.

Doktorand ve vysokoškolském vzdělávání může připravit absolventy, aby se stali vysokoškolskými nebo univerzitními správci, kteří mají za úkol vypracovat plány pro instituci jako celek. Titulní tituly jsou také kvalifikovány, aby se staly schopnými. Doktorát ve vysokoškolském vzdělávání může připravit absolventy, aby zahájili kariéru jako konzultanti pracující s více institucemi na testování nebo rozvoji učebních osnov nebo s individuálními klienty, kteří hledají nejlepší možnosti pro pokračování v jejich vzdělávání.

Je to dobrý nápad prozkoumat doktorské programy nabízené v různých školách. Možná budete chtít zvážit, zda chcete navštěvovat univerzitu v určitém místě nebo byste preferovali on-line program. Oba přístupy mají výhody a náklady, takže vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře olova.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Cardinal Stritch University
Milwaukee, Spojené státy americké

Doktorátu ve vedení pro povýšení učení a služby ve vysokém školství (Ed.D. nebo Ph.D.) vás připraví významně přispět k vaší organizaci a pomůže vám stát se transformační lídre ... +

Doktorátu ve vedení pro povýšení učení a služby ve vysokém školství (Ed.D. nebo Ph.D.) vás připraví významně přispět k vaší organizaci a pomůže vám stát se transformační lídrem v oblasti vysokého školství. -
PhD Doktor vzdělávání
Kombinované studium
6 semestry
Angličtina
Kampus