$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Zahradní a krajinná architektura - Zde naleznete doktorské studium Zahradní a krajinná architektura

Doktorát se také nazývá doktorát nebo doktor filozofie. To může být vyvrcholením mnoha let vysokoškolského vzdělávání a je uděleno vysokou školou nebo univerzitou. Absolventi pak mají právo nazývat se "doktorem". Co je to PhD v krajinné architektuře? Program Doktor filozofie v krajinné architektuře nabízí pokročilé školení pro jednotlivce, kteří se chtějí zamě… Čtěte více

Doktorát se také nazývá doktorát nebo doktor filozofie. To může být vyvrcholením mnoha let vysokoškolského vzdělávání a je uděleno vysokou školou nebo univerzitou. Absolventi pak mají právo nazývat se "doktorem".

Co je to PhD v krajinné architektuře? Program Doktor filozofie v krajinné architektuře nabízí pokročilé školení pro jednotlivce, kteří se chtějí zaměřit na územní plánování, aplikaci prostorového rozsahu a design hardscape. Studenti si mohou vybrat také kurzy na krajinné mozaiky, počítačové mapovací systémy, plánování měst od starověku až po současnost a infrastrukturní systémy. Dizertační práce se obvykle očekává na konci intenzivně zaměřeného programu.

Absolventi s doktoráty v krajinné architektuře mohou zlepšit svou obchodní kariéru, protože rozšiřují svou schopnost komunikovat a řídit čas a rozvíjet silnou pracovní etiku. Oni také mají tendenci mít oko pro design a být self-poháněl, který jim může pomoci vytvořit jedinečné návrhy.

Vysokoškolské náklady mohou kolísat mezi univerzitami v různých částech světa a délkou zvoleného programu. Potenciální doktorandi mohou chtít studovat různé programy a požadovat informace o nákladech z těchto vysokých škol.

Absolventi s doktorským studiem v krajinné architektuře mohou mít již kariéru, ale pro ty, kteří to nemají, může být k dispozici široká škála možností. Pro ty, kteří hledají příležitosti v podnikatelském světě, doma stavitelé a designérské společnosti často zaměstnávají odborníky na krajinu, aby vyřešili problémy terénní úpravy modelových domů, speciálních domů nebo dokonce venkovských příbytků. Někteří absolventi se mohou rozhodnout stát se pomocnými lektory nebo univerzitními profesory. Jiní si mohou vybrat kariéru ve filmu nebo televizi jako softscape a hardscape designer. Zaměstnání lze nalézt také u vládních agentur, které potřebují lidi k vytváření lákavých oblastí kolem národních budov a uvnitř státních parků.

Doktor filozofie v krajinných programech lze nalézt po celém světě. Chcete-li vyhledat doktorský program, který vyhovuje vašim potřebám, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Universidade de Évora
Evora, Portugalsko

Tento doktorský studijní program se řídí principy zaměřenými na vzdělávání výzkumných pracovníků se silným vědeckým zázemím, vysoce kvalifikovaným v řešení problémů, s vysokým ... +

Tento doktorský studijní program se řídí principy zaměřenými na vzdělávání výzkumných pracovníků se silným vědeckým zázemím, vysoce kvalifikovaným v řešení problémů, s vysokým smyslem pro vědeckou integritu, s možností komunikovat s podnikatelským duchem, s vysokým stupněm autonomie a schopností kontinuálního učení. -
PhD
Denní studium
8 semestry
Portugalština, Angličtina, španělština
Říj 2022
Kampus