Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Zahradní a krajinná architektura - Zde naleznete doktorské studium Zahradní a krajinná architektura

Doktorát se také nazývá doktorát nebo doktor filozofie. To může být vyvrcholením mnoha let vysokoškolského vzdělávání a je uděleno vysokou školou nebo univerzitou. Absolventi pak mají právo nazývat se "doktorem".

Co je to PhD v krajinné architektuře? Program Doktor filozofie v krajinné architektuře nabízí pokročilé školení pro jednotlivce, kteří se chtějí zaměřit na územní plánování, aplikaci prostorového rozsahu a design hardscape. Studenti si mohou vybrat také kurzy na krajinné mozaiky, počítačové mapovací systémy, plánování měst od starověku až po současnost a infrastrukturní systémy. Dizertační práce se obvykle očekává na konci intenzivně zaměřeného programu.

Absolventi s doktoráty v krajinné architektuře mohou zlepšit svou obchodní kariéru, protože rozšiřují svou schopnost komunikovat a řídit čas a rozvíjet silnou pracovní etiku. Oni také mají tendenci mít oko pro design a být self-poháněl, který jim může pomoci vytvořit jedinečné návrhy.

Vysokoškolské náklady mohou kolísat mezi univerzitami v různých částech světa a délkou zvoleného programu. Potenciální doktorandi mohou chtít studovat různé programy a požadovat informace o nákladech z těchto vysokých škol.

Absolventi s doktorským studiem v krajinné architektuře mohou mít již kariéru, ale pro ty, kteří to nemají, může být k dispozici široká škála možností. Pro ty, kteří hledají příležitosti v podnikatelském světě, doma stavitelé a designérské společnosti často zaměstnávají odborníky na krajinu, aby vyřešili problémy terénní úpravy modelových domů, speciálních domů nebo dokonce venkovských příbytků. Někteří absolventi se mohou rozhodnout stát se pomocnými lektory nebo univerzitními profesory. Jiní si mohou vybrat kariéru ve filmu nebo televizi jako softscape a hardscape designer. Zaměstnání lze nalézt také u vládních agentur, které potřebují lidi k vytváření lákavých oblastí kolem národních budov a uvnitř státních parků.

Doktor filozofie v krajinných programech lze nalézt po celém světě. Chcete-li vyhledat doktorský program, který vyhovuje vašim potřebám, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura

Universidade de Évora

Tento doktorský studijní program se řídí principy zaměřenými na vzdělávání výzkumných pracovníků se silným vědeckým zázemím, vysoce kvalifikovaným v řešení problémů, s vy ... [+]

Přehled

Tento doktorský studijní program se řídí principy zaměřenými na vzdělávání výzkumných pracovníků se silným vědeckým zázemím, vysoce kvalifikovaným v řešení problémů, s vysokým smyslem pro vědeckou integritu, s možností komunikovat s podnikatelským duchem, s vysokým stupněm autonomie a schopností kontinuálního učení. Kromě provádění výzkumných prací vedoucích k přípravě diplomové práce (162 ECTS) musí doktorát získat 18 ECTS v nepovinných kurikulárních jednotkách. Mohou také navštěvovat semináře, krátké kurzy a další, které jsou zajímavé pro absolvování školení a účastnit se vědeckých setkání v oblasti krajinářského umění a technik, ve kterých se očekává, že budou předkládat práci. Cílem je povzbuzovat a zvyšovat dovednosti studentů doktorských studijních programů a všech dovedností a dovedností požadovaných od kandidáta na doktorský titul. Ty budou hodnoceny v rámci Programu a vyvrcholí prezentací a veřejnou diskusí disertační práce, která bude provedena a vyhodnocena podle výše uvedeného nařízení pro udělení doktorského titulu Univerzitou Évora. Cílem je posílit vědecký výzkum s cílem získat výzkumné pracovníky s ekologickým, etickým a estetickým smyslem, přísností a vědeckou bezúhonností připravenou navrhovat, provádět a vyhodnocovat vědecko-výzkumné projekty.... [-]

Portugalsko Evora
Říjen 2019
Portugalština,Angličtina,španělština
Denní studium
8 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině