PHDSTUDIES

Doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Jako multidisciplinární praxi, krajinářská architektura zahrnuje aspekty botanika, zahradnictví, výtvarném umění, ekologie, krajinářská architektura, plánování místa a příbuzných vědách. Znalosti a dovednosti v těchto oblastech jsou využívány k řemeslu veřejné i soukromé venkovní zeleně.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Zahradní a krajinná architektura v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura, Evropa Filter

PhD v oboru Krajinná umění a techniky

Universidade de Évora
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
<
8 semestry
Portugalština
Angličtina
španělština
Kampus

Tento doktorský studijní program se řídí principy zaměřenými na vzdělávání výzkumných pracovníků se silným vědeckým zázemím, vysoce kvalifikovaným v řešení problémů, s vysokým ...

Čtěte více