PHDSTUDIES

Doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Jako multidisciplinární praxi, krajinářská architektura zahrnuje aspekty botanika, zahradnictví, výtvarném umění, ekologie, krajinářská architektura, plánování místa a příbuzných vědách. Znalosti a dovednosti v těchto oblastech jsou využívány k řemeslu veřejné i soukromé venkovní zeleně.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Zahradní a krajinná architektura v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura, Evropa Filter

PhD v oboru Krajinná umění a techniky

Universidade de Évora
PhD 01 October 2020 Denní studium Portugalština Angličtina španělština Campus forma

Tento doktorský studijní program se řídí principy zaměřenými na vzdělávání výzkumných pracovníků se silným vědeckým zázemím, vysoce kvalifikovaným v řešení problémů, s vysokým ...

Čtěte více