PHDSTUDIES

Doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Portugalsko - Zde naleznete doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Portugalsko

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Zahradní architektura obsahuje prvky zahradní architektury, vedení stavby, bouře vodního hospodářství, parky a rekreační prostor plánování a rozvoje infrastruktury. Tyto dovednosti se používají pro plánování ve velkém měřítku venkovních ploch ve veřejném i soukromém sektoru.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Doktorské studium Zahradní a krajinná architektura v Portugalsko - Veškeré informace o doktorském studiu Zahradní a krajinná architektura v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

1 Výsledky v Zahradní a krajinná architektura, Portugalsko Filter

PhD v oboru Krajinná umění a techniky

Universidade de Évora
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
<
8 semestry
Portugalština
Angličtina
španělština
Kampus

Tento doktorský studijní program se řídí principy zaměřenými na vzdělávání výzkumných pracovníků se silným vědeckým zázemím, vysoce kvalifikovaným v řešení problémů, s vysokým ...

Čtěte více