PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Zahradnictví v Asie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Zahradnictví v Asie

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Zahradnictví je studijní obor, který se může zaměřit na péči o rostliny a pěstování půdy. Terénní úpravy, hospodaření s půdou a ochrana rostlin mohou hrát roli v zahradnických studiích. Ti, kteří studují toto odvětví zemědělství, se mohou naučit jak vědy, tak podnikání rostoucích rostlin.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované doktorské studium Zahradnictví v Asie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Zahradnictví v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Zahradnictví, Asie Filter

PhD v zahradnictví

UAEU United Arab Emirates University
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi + 1 Více
PhD
Srpen 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
29 Feb 2020
Angličtina
Campus forma

Titul Doktor filozofie (Ph.D.) v zahradnictví bude představovat dosažení vysoké úrovně stipendia a úspěchů v práci na kurzu a nezávislém výzkumu. Doktor filozofie v zahradnict ...

Čtěte více

Ph.D. v rostlinné vědě

King Abdullah University of Science and Technology
Saúdská Arábie, Thuwal
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
30 měsíce
Angličtina
Campus forma

Cílem programu Plant Science je vyvinout důkladné pochopení růstu a funkce rostlin v náročných podmínkách prostředí, jako jsou ty, které se nacházejí v Saúdské Arábii. Základn ...

Čtěte více