Filter
PhD
Saúdská Arábie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Zahradnictví v Saúdská Arábie - Zde naleznete doktorské studium Zahradnictví v Saúdská Arábie

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Zahradnictví je studijní obor, který se může zaměřit na péči o rostliny a pěstování půdy. Terénní úpravy, hospodaření s půdou a ochrana rostlin mohou hrát roli v zahradnických studiích. Ti, kteří studují toto odvětví zemědělství, se mohou naučit jak vědy, tak podnikání rostoucích rostlin.

Saúdská Arábie, oficiálně známý jako království Saúdské Arábie, je největší arabský stát v západní Asii rozlohy a druhá největší v arabském světě. Saúdská Arábie je podáváno národní letecká společnost Saudi Arabian Airlines, často odkazoval se na podle jeho arabského jména Saúdskou.

Doktorské studium Zahradnictví v Saúdská Arábie - Veškeré informace o doktorském studiu Zahradnictví v Saúdská Arábie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Zahradnictví, Saúdská Arábie

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
King Abdullah University of Science and Technology

Cílem programu Plant Science je vyvinout důkladné pochopení růstu a funkce rostlin v náročných podmínkách prostředí, jako jsou ty, které se nacházejí v Saúdské Arábii. Zá ... [+]

O PROGRAMU

Cílem Programu pro vědu o rostlinách je vyvinout důkladné porozumění růstu a fungování rostlin v náročných podmínkách prostředí, jako jsou podmínky v Saúdské Arábii. Základní biologie rostlin je studována na různých úrovních (např. Genomická, proteomická, metabolomika) a zkoumána interakce rostlin s jejich prostředím, abiotickými (teplo, sůl a sucho) a biotickými (patogeny a symbionty). Aplikace těchto znalostí umožní vývoj rostlin se zvýšenou tolerancí vůči environmentálním stresům a pomůže vytvořit udržitelné zemědělské systémy ve vyprahlých regionech světa.

Ph.D. STUPEŇ

Doktor doktorské filozofie (Ph.D.) je určen pro přípravu studentů pro výzkumnou kariéru v akademické a průmyslové oblasti. Je nabízen výlučně jako program na plný úvazek.... [-]

Saúdská Arábie Thuwal
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
30 - 42 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině