PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Zahradnictví v Saúdská Arábie - Zde naleznete doktorské studium Zahradnictví v Saúdská Arábie

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Zahradnictví je studijní obor, který se může zaměřit na péči o rostliny a pěstování půdy. Terénní úpravy, hospodaření s půdou a ochrana rostlin mohou hrát roli v zahradnických studiích. Ti, kteří studují toto odvětví zemědělství, se mohou naučit jak vědy, tak podnikání rostoucích rostlin.

Saúdská Arábie, oficiálně známý jako království Saúdské Arábie, je největší arabský stát v západní Asii rozlohy a druhá největší v arabském světě. Saúdská Arábie je podáváno národní letecká společnost Saudi Arabian Airlines, často odkazoval se na podle jeho arabského jména Saúdskou.

Doktorské studium Zahradnictví v Saúdská Arábie - Veškeré informace o doktorském studiu Zahradnictví v Saúdská Arábie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie zde!

1 Výsledky v Zahradnictví, Saúdská Arábie Filter

Ph.D. v rostlinné vědě

King Abdullah University of Science and Technology
Kampus Denní studium 30 - 42 měsíce Přihlašování započato Saúdská Arábie Thuwal

Cílem programu Plant Science je vyvinout důkladné pochopení růstu a funkce rostlin v náročných podmínkách prostředí, jako jsou ty, které se nacházejí v Saúdské Arábii. Základní biologie rostlin je studována na různých úrovních (např. Genomová, proteomická, metabolomická) a jsou zkoumány interakce rostlin s jejich prostředím, a to jak abiotické (teplo, sůl a sucho), tak biotické (patogeny a symbionty). Aplikace těchto znalostí umožní rozvoj rostlin se zvýšenou tolerancí vůči environmentálnímu namáhání a pomůže vytvořit udržitelné zemědělské systémy ve vyprahlých oblastech světa.