PHDSTUDIES

Doktorské studium Ekonomika v Švédsko - Stockholm - Zde naleznete doktorské studium Ekonomika v Švédsko - Stockholm

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Ekonomika a správa je disciplína, která se zaměřuje na obou makro a mikro ekonomie. Odborníci jsou vyškoleni, aby pochopili oba, jak jednotlivé akce a masové trendy ovlivňují ekonomiku. Mnozí se specializují na konkrétních oblastí, jako je veřejný pořádek, podnikové ekonomiky a chování spotřebitelů.

 

Švédsko (Sverige) je největší ze skandinávských zemí, s populací asi 9,5 milionu. To hraničí s Finskem a Norskem a je připojen do Dánska přes most Öresund (Öresundsbron). Švédsko má silnou tradici, že jsou otevřené, přesto diskrétní země.

Jako největší město ve Švédsku, Stockholm má více než 1,3 milionu lidí v městské oblasti. Město se skládá z několika ostrovů, a to je hlavní město Švédska. Stockholm má více než 10 univerzit a vysokých škol.

Doktorské studium Ekonomika v Švédsko - Stockholm - Veškeré informace o doktorském studiu Ekonomika v Švédsko - Stockholm Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švédsko - Stockholm zde!

2 Výsledky v Ekonomika, Stockholm Filter

Phd v ekonomii

Stockholm School of Economics
PhD
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Doktorský program ekonomie ve Školské hospodářské škole (SSE) kombinuje výhody malého oddělení s úzkým a neformálním napojením na fakultu s širokou škálou kurzů a seminářů spo ...

Čtěte více

PhD ve Francii

Stockholm School of Economics
PhD
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Výzkum přitahuje lidi z mnoha důvodů: svoboda a flexibilita v práci, výzva řešit problémy, stimulační prostředí inteligentních lidí, možnost cestovat po světě a setkávat se s ...

Čtěte více