PHDSTUDIES

Doktorské studium Ekonomika v Švédsko - Zde naleznete doktorské studium Ekonomika v Švédsko

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Vzrušující a jedinečné pole, ekonomika a administrativa zahrnuje studium jak větší hospodářství a individuálního chování v rámci tohoto hospodářství. Pokročilá znalost ekonomie a navíc školení v oblasti obchodu, financí a veřejného pořádku dovolit mnoho pracovních příležitostí pro odborníky na pomoc oběma organizarions veřejného a soukromého sektoru.

Švédsko, oficiálně Švédské království, je skandinávská země v severní Evropě. Švédsko hraničí s Finskem a Norskem, a je připojen k Dánsku mostu-tunelu přes Öresund. Švédsko je rozvinutý post-industriální společnost s pokročilým sociálního státu. Úrovně a délky života řadí se mezi nejvyšší na světě.

Doktorské studium Ekonomika v Švédsko - Veškeré informace o doktorském studiu Ekonomika v Švédsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Švédsko zde!

2 Výsledky v Ekonomika, Švédsko Filter

Phd v ekonomii

Stockholm School of Economics
PhD
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Doktorský program ekonomie ve Školské hospodářské škole (SSE) kombinuje výhody malého oddělení s úzkým a neformálním napojením na fakultu s širokou škálou kurzů a seminářů spo ...

Čtěte více

PhD ve Francii

Stockholm School of Economics
PhD
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Výzkum přitahuje lidi z mnoha důvodů: svoboda a flexibilita v práci, výzva řešit problémy, stimulační prostředí inteligentních lidí, možnost cestovat po světě a setkávat se s ...

Čtěte více