Kombinované doktorské studium Geografie v Spojené království - Nottingham - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Geografie v Spojené království - Nottingham

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.  Geografie je akademický předmět, který se zabývá tvorbou map a jiných modelů na světě. Mnoh… Čtěte více

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Geografie je akademický předmět, který se zabývá tvorbou map a jiných modelů na světě. Mnohé prvky potřebné pro úspěch v tomto oboru, jako například kompetence v metodice výzkumu a pohodlí modelování, lze získat prostřednictvím studia.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Nottingham je známý pro legendu Robina Hooda, dvou velkých divadel a mnoho muzeí a galerií. To je také domov pro dvě univerzity, které mají více než 60 tisíc studentů, z nichž 12.000 jsou mezinárodní.

Kombinované doktorské studium Geografie v Spojené království - Nottingham - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Geografie v Spojené království - Nottingham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Nottingham zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 

Filtry

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Nottingham , United Kingdom

Vedoucím centrem postgraduální výuky a výzkumu, Geografická škola má mezinárodně uznávané síly v celé disciplíně.

Vedoucím centrem postgraduální výuky a výzkumu, Geografická škola má mezinárodně uznávané síly v celé disciplíně. -
PhD
Denní studium
Kombinované
3 roky
Angličtina
Září 2020
Campus forma