PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní administrativa v Jižní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Obchodní administrativa v Jižní Amerika

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Jižní Amerika je čtvrtým největším kontinentem. Je rozdělen politicky do 12 nezávislých zemí. Jižní Amerika je domov pro majestátní pohoří And a tajemné řeky Amazonky. Svět 's největší deštný prales s miliony druhů exotických zvířat, je také nalezený v Jižní Americe.

Doktorské studium Obchodní administrativa v Jižní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní administrativa v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

2 Výsledky v Obchodní administrativa, Jižní Amerika Filter

Doktorát v administrativě

Universidad de San Martín de Porres
Kampus Denní studium Březen 2020 Peru Santa Anita

Neustálá změna modelů a paradigmat znalostí řídících věd a různých odvětví ekonomiky vede odborného učitele, konzultanta a výzkumného pracovníka k reflexi a neustálému přehodnocování teoretického rámce základních disciplín jejich oblasti znalostí a jejich příspěvků k řešení sociálně-ekonomických problémů, řízení společnosti a společnosti.

PhD z University of Lleida obchodní administrativy a právních

IEDE Business School Chile
Kampus Denní studium Únor 2020 Chile Providencia

Tento program se snaží přispět k rozvoji a prohloubení znalostí a dovedností chilských studentů, kteří dostávají uznání stupně, platí Evropský prostor vysokoškolského vzdělávání automaticky připojí ve 47 zemích.