PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní administrativa v Turecko - Zde naleznete doktorské studium Obchodní administrativa v Turecko

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Turecko, oficiálně Republika Turecka je transkontinentální zemi, která se nachází většinou na Anatolii v západní Asii a na východní Thrákii v jihovýchodní Evropě. Mnoho tureckých univerzit (veřejné i soukromé), se účastní celoevropských studentských výměnných programů (Socrates, Erasmus, a podobně). Některé mají také dohody s mimoevropskými univerzitami, taky.

Doktorské studium Obchodní administrativa v Turecko - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní administrativa v Turecko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Turecko zde!

2 Výsledky v Obchodní administrativa, Turecko Filter

Ph.D. Obchodní administrativa

Yasar University
PhD
27 Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Yasar University Institute of Social Sciences, Department of Business Administration, Business Administration Doctoral Program je navržen tak, aby rozvíjel výzkumnou kulturu a ...

Čtěte více

PhD v oboru Business Administration

Izmir University of Economics
PhD
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Ph.D. Program v oboru Business Administration je zcela přizpůsobitelný, a je otevřen pro manažery, kteří chtějí získat teoretické znalosti v oblasti obchodu nebo země usilujíc ...

Čtěte více