PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní administrativa v Spojené státy americké - Orlando - Zde naleznete doktorské studium Obchodní administrativa v Spojené státy americké - Orlando

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

North Orlando, město na Floridě a krajské město Orange County je přezdívaný jako "The Beautiful City". Tam je dlouhý seznam vysokých škol a univerzit, které slouží na město. Vzhledem k malebnost a turistických lokalit, životní prostředí tohoto města je ideální pro vysokoškolské vzdělávání.

Doktorské studium Obchodní administrativa v Spojené státy americké - Orlando - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní administrativa v Spojené státy americké - Orlando Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Orlando zde!

1 Výsledky v Obchodní administrativa, Orlando Filter

Doktor filozofie v obchodní administrativě

Florida Christian University
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Portuguese (Brazil)
Kampus

Cílem tohoto programu je přispět k profesnímu rozvoji studentů prostřednictvím znalostí a uznání současných strategických otázek a postupů, dosažených rozvojem znalostí vědeck ...

Čtěte více