close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Speciální vzdělávání v Spojené státy americké - Florida - Zde naleznete doktorské studium Speciální vzdělávání v Spojené státy americké - Florida

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti. Speciální školství se zaměřuje na poskytování spravedlivé a odpovídající vzdělání pro studenty, kteří mají učební nebo mentálním postižením tělesný… Čtěte více

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Speciální školství se zaměřuje na poskytování spravedlivé a odpovídající vzdělání pro studenty, kteří mají učební nebo mentálním postižením tělesným omezením, se zrakovým postižením, nebo vývojové zpoždění. Tyto programy mohou poskytnout odborné vzdělání potřebné pro získání pozice v jednotlivých školách.  

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Doktorské studium Speciální vzdělávání v Spojené státy americké - Florida - Veškeré informace o doktorském studiu Speciální vzdělávání v Spojené státy americké - Florida Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Florida zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Miami
Coral Gables, Spojené státy americké

Katedra výuky a učení na University of Miami s potěšením nabízí specializaci na speciální pedagogiku se zaměřením na studenty s vysokým výskytem postižení.

Katedra výuky a učení na University of Miami s potěšením nabízí specializaci na speciální pedagogiku se zaměřením na studenty s vysokým výskytem postižení. -
PhD
Angličtina
Zář 2021
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde