Phd geografie

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Popis programu

Read the Official Description

Phd geografie

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Přehled výzkumu

Vedoucím centrem postgraduálního výuky a výzkumu, Geografická škola má mezinárodně uznávané síly v celé disciplíně.

Doktorát je nejdokonalejší formou postgraduálního studia. Je udělen za úspěšné ukončení supervizovaného výzkumu, ústní zkoušky a závěrečné práce.

Geografické oblasti výzkumu zahrnují:

Kulturní a historické geografie

Formoval a formoval širší vývoj v oblasti umění, humanitních věd a společenských věd

 • Kultury krajiny
 • Historické geografie Empire, životní prostředí a zdraví
 • Historie geografických a ekologických znalostí

Ekonomické světy

Rozvíjet analýzu ekonomických jevů v současné globalizaci v geografii a širších společenských vědách

 • Peníze
 • Znalost
 • Orgány
 • Hodnota

Životní prostředí a společnost

Zaměřuje se na témata na rozhraní prostředí a společnosti v různých geografických kontextech a měřítkách

 • Udržitelný rozvoj venkova a měst Land management
 • Zemědělství, potravinářství a lesnictví
 • Udržitelné využívání a hospodaření s vodou
 • Zdraví a životní prostředí

Geosciences

Vedoucí výzkum v zemských a ekologických systémech v rozsahu prostorových a časových měřítek; zkoumání vzorků a procesů v rámci biosféry, atmosféry, hydrosféry a litosféry, aby se vyvodily závěry o minulých, současných a budoucích změnách

 • Biogeografie
 • Rekonstrukce životního prostředí
 • informatika
 • Vodní zdroje

Naši studenti jsou silně začleněni do našeho výzkumu, přispívají do všech oblastí činnosti a odrážejí mezinárodní působnost naší práce.

Klíčová fakta

 • Top 50 po celém světě pro geografii na QS World University Rankings podle předmětu 2017
 • 75% výsledků výzkumu považuje za špičkové nebo mezinárodně vynikající v nejnovějším výzkumném rámci excelence
 • 100% geografie postgraduatech zajištěné práce nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia

Vybavení

školských zařízení

Vedle univerzitních služeb IT budete mít k dispozici vlastní pracovní stůl a notebook a budete mít přístup k fotokopírování a telefonním službám. Škola má také řadu specializovaných zařízení, v závislosti na vašich potřebách nebo oblasti výzkumu.

Knihovna zařízení

Zásoby Hallward knihovně Všichni z hlavních geografických publikací a časopisů. Naše knihovna zařízení otevřeno dlouhé hodiny a vyhledávaným místem pro skupinovou práci, individuální a tiché studie.

Fakulta pro postgraduální studium

Zastupující potřeby postgraduálních studentů na univerzitě poskytuje Graduate School výzkumnou přípravu a vývoj pro postgraduální a ranní kariéry.

Budete mít přístup k vyhrazenému prostoru na univerzitním parku, který zahrnuje počítačové stanice, Wi-Fi, studijní a společenské prostory a kuchyňské vybavení.

Podpora pro výzkum

Výzkumné semináře

Postgraduální studenti jsou integrováni do výzkumné komunity školy prostřednictvím účasti na výzkumných seminářích poskytovaných hostujícími řečníky a výzkumných seminářů, které dávají členové školy. Tam je aktivní postgraduální výzkumná skupina v každém ze čtyř klíčových oblastech výzkumu školy.

finanční podpora

Bude vám poskytnuta minimální roční dotace na podporu ve výši 500 liber a doporučujeme, abyste požádali o další školní a univerzitní financování pro účast na konferencích.

Výuka příležitosti

Studenti druhého a třetího ročníku mohou požádat o vybudování svých placených výukových zkušeností tím, že dodají bakalářské výukové programy. K dispozici jsou školicí výukové metody a výuka závisí na dostupnosti a nelze je zaručit.

Student Services

Studentské služby poskytují celou řadu informací a informací, které vám pomohou zlepšit vaše studentské zkušenosti. Jsou součástí komplexní sítě univerzitních služeb, které zahrnují akademickou a zdravotní podporu, poradenství, finanční podporu a služby péče o děti.

Mezinárodní úřad

Mezinárodní úřad zajišťuje, aby studenti EU a zahraniční studenti měli všechny informace, které potřebují k pobytu a studiu v Nottinghamu. Nabízí vítaný program těsně před začátkem akademického roku.

Centrum pro Výuka anglického jazyka

Akreditovaný britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké Británii, Univerzitní centrum pro výuku anglického jazyka poskytuje vysoce kvalitní přípravu a podporu angličtiny, stejně jako sociální program pro své studenty.

Unie studentů

Studentská unie je důležitým zdrojem podpory s vlastním Studentským poradenským centrem a specializovaným postgraduálním důstojníkem.

Program Výzkumník Development

úzce spolupracuje s akademickými školy, speciální školící tým Graduate School přispívají k fakultě specifické a doktorských programů odborné přípravy. Poskytují základní školení v souladu s normami stanovenými velkými britskými výzkumnými organizacemi prostřednictvím svého programu pro rozvoj výzkumných pracovníků.

Stejně jako vám pomáhá rozvíjet své výzkumné dovednosti, nabízí vám to příležitost zlepšit své komunikační schopnosti, kariérní vyhlídky, řízení času a podnikání, a také se setkávat a pracovat spolu s výzkumníky z jiných oborů.

Najít nadřízeného

Budete mít dva nadřízené, které odpovídají vašemu oboru. Ujistěte se, že před podáním žádosti máte nadřízeného, ​​který sdílí zájem o navrhovanou oblast výzkumu. Podrobnosti výzkumných pracovníků na univerzitě lze nalézt také na našem výzkumu A až Z.

Jednotlivé projekty mohou být založeny v rámci jedné z výzkumných témat nebo mohou být překonány mezi výzkumnými skupinami a studenti mohou mít nadřízené, kteří jsou z více než jedné skupiny.

Kariéra

Mnoho našich doktorandů pokračuje v akademické oblasti, a to buď na univerzitě v Nottinghamu nebo jinde. Ostatní noví absolventi pokračují v práci pro organizace, jako je Agentura pro životní prostředí, Centrum pro ekologii a hydrologii, Experian, Komise pro lesnictví a obchodní a profesionální servisní firmy.

Zaměstnatelnost a průměrná počáteční mzda

100% postgraduatek z Geografické školy, kteří byli k dispozici pro zajištění práce nebo další studium do šesti měsíců od ukončení studia. Průměrná počáteční mzda byla 25.721 liber, přičemž nejvyšší hodnota byla 29.847 liber. *

* Známé destinace denních postgraduálních titulů 2015/16. Platy jsou vypočítávány na základě mediánu těch, kteří pracují na plný úvazek ve Spojeném království.

Kariérní a profesní rozvoj

Ať už se snažíte zlepšit své kariérní vyhlídky nebo rozvíjet své znalosti, postgraduální titul z University of Nottingham může pomoci, aby vás tam, kde chcete být.

Vysokoškolská oceněná služba Kariéra a zaměstnatelnost nabízí odbornou podporu a poradenství při studiu a po ukončení studia. Pomohou vám prozkoumat a plánovat další kariérní krok, a to prostřednictvím pravidelných akcí, zasedání dovedností vedených zaměstnavatelem, příležitostí k umístění a individuální diskuse.

Vstupní požadavky

Masters (nebo mezinárodních ekvivalentů) v příslušné disciplíně, s průměrem 60% nebo více; uchazeči o 2: 1 (nebo mezinárodní rovnocenné) nebo jinou vhodnou kvalifikaci a / nebo alespoň dva roky odpovídající odborné praxe

Požadavky na anglický jazyk

IELTS: 6.5 (ne méně než 6,0 v každém prvku)

This school offers programs in:
 • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 - 6 let
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
4,300 GBP
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Nottingham, England
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené království - Nottingham, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu