Zahrnuté oblasti zahrnují:

 • Kombinované systémy tepla
 • Chlazení
 • Cykly tepelné energie
 • skladování energie
 • Eko-měst / inteligentních měst
 • Udržitelné stavební materiály
 • Dopravních prostředků a kontroly znečištění
 • Fotovoltaické tepelné systémy; Systémy solární energie (např. Chlazení solární); větrná energie
 • Solární systémy odsolování vody
 • Udržitelné nakládání s odpady a likvidace
 • Čistých fosilních paliv a technologií zachycování uhlíku

Tento kurz vyžaduje 2: 1 nebo mezinárodní rovnocenné a / nebo magisterské úrovně na úrovni zásluh nebo vyšší v příslušném předmětu a úroveň IELTS 6.0 (5.5 v každém elementu).

Obvykle je dokončena po dobu přibližně tří let.

Vybavení

Budete mít přístup k výpočetním technikám, kompletní software, který budete potřebovat, budova technologických laboratoří a technický workshop, digitální výrobní sada a modelování tvorby workshop vám poskytne další nástroje pro vyšetřování analýzy.

Centrum Marmont pro obnovitelné zdroje energie obsahuje výzkumné laboratoře, které jsou vybaveny řadou technologií, včetně fotovoltaických panelů, solárních kolektorů, světelných trubek, větrných turbín a tepelných čerpadel zemního zdroje. Budova udržitelného výzkumu (SRB) je navržena tak, aby sloužila jako vzorová budova, která demonstruje nejmodernější techniky pro environmentálně odpovědnou, udržitelnou výstavbu.

Budova poskytuje ubytování v laboratořích, kancelářích a seminářích a prostory jsou konfigurovány tak, aby podporovaly řadu různých strategií vytápění, chlazení a větrání. Integrované technologie zahrnují fotovoltaiku (PV), solární kolektory, větrné turbíny, kombinované systémy tepla a elektrické energie, světelné trubky, samočisticí okna a systémy sběru dešťové vody.

Projekt Creative Energy Homes Project představuje ukázku inovativních, nejmodernějších energeticky úsporných domů budoucnosti. Šest domů postavených na University Park Campus bude navrženo pro různé stupně inovací a pružnosti, aby umožnilo testování různých aspektů moderních konstrukčních metod. Cílem projektu je podnítit udržitelné návrhové nápady a podporovat nové způsoby, jak poskytovat cenově dostupné a environmentálně udržitelné bydlení, které jsou při navrhování inovativní.

Několik mezinárodních společností včetně EOn, BASF a Tarmac poskytlo finanční prostředky na projekt. Centrum environmentálního vzdělávání (EHS) - designové studio - je komplex tří jednopodlažních křídel a dvoupodlažního bloku s nádvořím v centru. Návrh EHS se zabývá praktickými otázkami, včetně udržitelnosti, nízké údržby a nízké spotřeby energie. Střecha je integrována s 18 kWp PV.

Vybavení laboratoře fakulty zahrnuje zařízení pro vytváření modelů a digitální výrobní sadu s 3D směrovačem, 3D tiskárnou a laserem.

Podpora pro výzkum

Podpora studentů postgraduálního výzkumu je koordinována prostřednictvím Fakultního výzkumného ústavu. Každý doktorand bude mít hlavního akademického supervizora a alespoň jednoho nadřízeného. Pravidelné formální kontroly, obvykle jednou měsíčně, se uskuteční u jednoho nebo obou vašich nadřízených.

Poskytujeme také akademické postgraduální poradce a studentské zástupce PGR, kteří jsou k dispozici, pokud máte dotaz ohledně postupů týkajících se výzkumné studie, máte obavy ohledně vašeho pokroku nebo dostupných zařízení. Všichni doktorandi jsou zapsáni do inženýrského vzdělávacího programu, to je strukturovaný program školení vycházející z formálních externích rámců, jako je prohlášení o společných dovednostech, rámce výzkumného vývoje (RDF) a pokyny rady pro výzkum.

Rada pro inženýrství a výzkum vědy (EPSRC) uznala náš fakultní program jako vedoucí postavení v oblasti vývoje a školení postgraduálního výzkumu. Fakulta má vynikající vazby s průmyslem a zajistí vám rozvoj dovedností přenositelných, které budou mít prospěch v různých kariérách. Budete mít také přístup k Programu rozvoje vědců Graduate School.

Vstupní požadavky

 • Požadavky na vstup: 2.1 (nebo mezinárodní rovnocenné) a / nebo magisterské tituly na úrovni zásluh nebo výše v příslušném předmětu
 • IELTS: 6,0 (nejméně 5,5 v každém elementu)
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 11 více kurzů z The University of Nottingham - Faculty of Engineering »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Pro 2019
Duration
3 let
Denní studium
Price
4,350 GBP
Poplatky ve Velké Británii / EU 4 300 liber; Mezinárodní poplatky: 21 060 liber
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Pro 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Úno 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Dub 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Červenec 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Pro 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Úno 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Dub 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Červenec 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date