Ty jsou nyní zvažuje vstup do PhD program managementu na Nova SBE, Jeden z top 30 obchodních škol v Evropě (Financial Times) a jediným portugalské školy, které mají být uděleny s 5 Palmes podle Eduniversal, čímž obdrží titul "Universal Business School".

Tím se stává součástí naší školy budete mít možnost být součástí výzkumného centra, která byla vždy hodnocen jako vynikající externí posudkových komisích. Budete mít možnost sdílet své nápady a postřehy s učenci z 25 národností, které byly zveřejněny v minulých letech více než 82 prací v mezinárodních časopisech, z nichž 37 byly publikovány ve špičkových časopisech, a jejichž výzkum upoutala pozornost několika médií , jako je Harvard Business Review a The Wall Street Journal.

Cílem našeho doktorského programu je nejen poskytnout vám solidní teoretické a metodologické východisko rozvíjet svůj vlastní výzkum, ale také poskytnout příležitost k účasti v dalších činnostech a rozvíjet své vlastní profesionální sítě. Kromě tříd a tří seminární toků (mezinárodní hosty, Nová SBE své profesory a Nova SBE je doktorandů), že náš program nabízí, jsme také zvou strávit jeden semestr v zahraničí a prezentovat svůj výzkum na hlavních konferencích v různých oblastech výzkum řízení. Očekává se, že do konce roku doktorandů již zveřejnila část svého výzkumu.

Kvalita našeho výzkumného prostředí a náš závazek k formování výkonné mysl je překonaný jediný krásy, historii a pohostinství najdete v Lisabonu, což je ideální místo aby se váš výzkum s úsměvem.

Sedm Oblasti výzkumu

CONTROL ŘÍZENÍ

Tato oblast se zaměřuje na studium ekonomických, organizačních, sociálních a politických aspektech účetních a kontrolních postupů řízení. Zvláštní důraz je kladen na zkoumání dopadu přijetí postupů, jako je například Balanced Scorecard, Activity-Based Costing, Time-Driven ABC, Target Costing a Kaizen kalkulace v soukromých a veřejných organizací.

Hlavní chod: Řízení Control Systems, Applied Corporate Finance, Manažerské účetnictví

Podnikání a inovace

Tato oblast se zaměřuje na přípravu studentů věnovat se podnikatelské kariéry. Kurzy se zaměřují na obecné pochopení toho, jak otestovat, zda inovativní nápad, produkt nebo zpracován bude požadováno od zákazníků, jak financovat start-up podniků a inovačních projektů, a jak prodat a tržní nových produktů.

Hlavní chod: Řízení inovací, Venture simulace, podnikání, Podnikatelské Finance & Venture Capital

marketing

se zabývá marketingu při výběru cílové trhy a získání, udržení a rostoucí zákazníkům prostřednictvím vytváření, dodávky a komunikace nadřazené "hodnota zákazníka". Je to dynamický obor, který kombinuje tvůrčí schopnosti a analytické schopnosti.

Hlavní chod: Brand Management, integrovaný marketing, Chování spotřebitele, Mezinárodní marketingové strategie, vývoj Nový produkt

Operations Management

Tato oblast je o získání něco udělat efektivně a účinně v organizacích. Tato oblast bude proto zahrnovat takové otázky, jako obchodní re-engineeringu procesů, řízení kvality, lepší služby zákazníkům, ukládání dat, generální výroby, řízení dodavatelského řetězce a řízení projektů. To vyžaduje silné analytické dovednosti z našich studentů.

Hlavní chod: Operations Management, řízení jakosti, operace Strategy

Sociální podnik

Tato oblast je zaměřena na vybudování vůdčí schopnosti a povědomí o sociálně odpovědných globálních lídrů v obou pro-korporace zisku a neziskových organizací v různých typových pozic, včetně poradenství, finanční služby a spotřební výrobky, vzdělávacích a zdravotnických zařízení, sociálních služeb a vládních institucí.

Hlavní chod: Sociální podnikání, Řízení neziskových organizací, sociální odpovědnost podniků, ekonomika Zdraví a zdravotnictví, udržitelný International Business

Strategie a International Business

Vedoucí pracovníci musí poskytnout směr pro jejich společnosti, a aby byly zaměřeny s cílem zavést strategii na místě. Chcete-li vytvořit udržitelnou konkurenční výhodu, potřebují porozumět svým zákazníkům a konkurentům, jejich silné a slabé stránky, komplexní obchodní a institucionální prostředí a stávající omezené zdroje. Je také nutné, aby společnosti vědí, jak sloužit zákazníkům na mezinárodních trzích, a jak na mezinárodní úrovni místní firmu. Tato oblast se zaměřuje na strategické řízení firmy.

Hlavní chod: International Business, Business Strategy and Practice, firemní strategie, Vedení a řízení změn, Politika hospodářské soutěže

organizace Studies

Jednotlivci a skupinové chování může mít dopad na organizační kontext, na druhou stranu institucionální a sociální síly ovlivňují organizace a lidé v nich. Vzhledem k tomu, tempo na trhu se změní jedna věc zůstává - lidé jsou jádrem úspěchu společnosti .To je výchozím bodem pro tuto oblast studia, než zahrnuje vedení organizačního chování a lidských zdrojů.

Hlavní chod: Organizační teorie, Global Human Resource Management, přesvědčování a vyjednávání, pozitivní organizace.

Aplikace

Žadatelé by měli držet Masters. Váš stupeň může být v jakémkoliv oboru (např vědy, umění a humanitní vědy), ale pokud nemáte žádné předchozí ročníkové práce v obchodních studií, váš nadřízený může vyžadovat další ročníkovou (na Nova SBE nebo jinde). Pokud nechcete mít mistry, můžete být přijat do Ph.D. Program závislé na dokončovací pány (nebo ekvivalent) na cestě.

Všechny materiály musí být v angličtině

 • Curriculum Vitae (v angličtině);
 • Přepis záznamů o bakalářské a magisterské stupňů s plným seznam předmětů a stupňů;
 • Letter of Intent, včetně následujících témat:
 • proč chcete dělat Ph.D. Nova SBE
 • co byste chtěli studovat
 • který byste chtěli pracovat s - možným školitelem (y)
 • vaše profesní cíle po Ph.D.
 • vaše finanční situace a jak doufáte, že sami finančně podpořit
 • veškeré požadavky na financování může mít
 • Výzkumný vzorek návrh (až 6000 slov);
 • Doporučení dopisy (minimálně 2)

Volitelné Dokumenty k odeslání:

 • GRE nebo GMAT skóre
 • Ostatní výzkumného vzorku. (Toto je navíc k ukázkové výzkumného záměru výše. To může být jakoukoli technickou / odbornou zprávu, že jste napsali sami, nebo jsou vedoucí přispěvatel (pe diplomové práce)
 • Anglický certifikát Jazyk
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Nova School of Business and Economics »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 semestry
Denní studium
Price
3,000 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date