Náš program má za cíl přilákat ty nejlepší studenty v oblasti ekonomie a financí. Naším cílem je vyškolit své studenty doktorských studijních programů, aby se stal vysoce kvalifikovaní nezávislí vědci. Naše PhD absolventi jsou obeznámeni s state-of-the-art obou teoretických a empirických nástrojů v oblasti ekonomie a financí. Jsou schopni posunout hranice výzkumu a poskytnout důkazy založené na politická doporučení.

Absolventi Nova SBE PhD systematicky vyhovovala pozice v konkurenčním mezinárodním akademickými a výzkumnými institucemi. Naši studenti jsou také připraveny k vyplnění nejvyšší pozice v obchodních společností, finančních institucí a vládní organizace.

Výběrem náš PhD programu se stal důležitým článkem v vzrušující výzkumném prostředí. Nova SBE, budeme podporovat začlenění našich doktorandů do výzkumných projektů naší fakulty, protože jsme přesvědčeni, že kvalita našeho doktorského vzdělávání a našeho výzkumu jsou úzce propojeny.

Nova SBE má vysoký stupeň internacionalizace, který odráží ve výzkumných publikacích, co-authorships a integrace ve špičkových výzkumných sítí. V posledních pěti letech, škola zveřejnila 402 prací v mezinárodních časopisech a navíc 33 FT45 články v širokém spektru oborů ekonomie a financí. Nova SBE každý týden pořádá semináře s pozvanými řečníky ze severoamerických a evropských špičkových odděleních, dávat studentům příležitost spolupracovat s aktivními mezinárodními učenci. Současný Nova SBE schopnost zahrnuje 27 mezinárodních členů, z více než 15 různých národností, kteří jsou vyškoleni ve velmi předních univerzitách. Nova SBE má systém držba-dráha a rekruty na mezinárodním trhu výzkumník práce na systematickém základě.

Spojování Nova SBE je také vstupenkou do světa vzrušující zkušenost života v Lisabonu, kde fantastické klima protíná jedinečnou historii a velkou pohostinností.

Akademický struktura

Program trvá čtyři roky, a je navržen tak, aby se studenti po dokončení Magistr nebo rovnocenného jednoroční pre-zkušenosti Masters v oboru ekonomie, finance, management, a příbuzných oborech. První dva roky představují Celoroční část programu, zatímco poslední dvě z nich se věnují výzkumu. Jako druhého roku, studenti podílet a prezentovat svůj výzkum probíhá v týdenním PhD Research Workshop. Studenti se také očekává, že k účasti na výzkumných seminářích Nova SBE je v pravidelných intervalech.

Celý program je dodáván v anglickém jazyce.

Požadavky předat první rok:

 • Dokončení všech kurzech.
 • "PhD pas stupeň na všech třech komplexních zkoušek. stupně kurzu budou zohledněny v okrajových případech.
 • Předávání stupeň v letním papíru (pod dohledem a třídí člen fakulty).

Požadavky předat druhý ročník:

 • Absolvování všech kurzů.
 • "PhD pas stupeň v poli zkoušku.
 • Navštěvovat a podílet se na PhD Research Workshop.
 • Ošetřující Nova SBE výzkumné semináře.

Poznámka: Na začátku druhého roku, studenti by měla určit člena fakulty, kteří souhlasí s tím, aby sloužil jako vedoucí PhD.

Požadavky na zbývajících letech až do uzavření PhD:

 • Navštěvovat a podílet se na PhD Research Workshop.
 • Ošetřující Nova SBE výzkumné semináře.
 • Absolvování roční hodnocení.

Závěrečný požadavek na uzavření PhD:

Dokončení tři výzkumné práce, které jsou (každý z nich) publikovatelná v renomované mezinárodní časopisu.

Studenti jsou vedeni k:

 • Prezentovat svou práci na mezinárodních konferencích z 2. ročníku svého programu PhD
 • Účastnit se na trhu práce konferencí během svého posledního roku v rámci programu. Studenti mají v úmyslu být na trhu práce by mělo usilovat o souhlas svého nadřízeného a před října informovat programový ředitel jejich posledního roku v programu. Měly by mít své balíčky připraven do té doby. Mock rozhovory jsou obvykle organizovány v prosinci.
 • Vnitřní finanční prostředky jsou k dispozici pro výše uvedené účely na základě doporučení školitele a konečnému schválení režiséra PhD programu.

Aplikace a Přijímací řízení

Žadatelé by měli mít magisterský titul diplom z ekonomie, financí, nebo příbuzných oborů a měly by mít dobrou úroveň kompetence v angličtině. Pokud nechcete mít magisterský titul, ale očekávají, že jim ji června 2017, může být také považována vaše žádost o přátelství.

Následující dokumentace je potřeba:

 • Životopis;
 • Přepis záznamů o bakalářské a magisterské stupňů s plným seznam předmětů a stupňů. Kandidáti, kteří dosud ukončili postgraduální program by měl poskytnout osvědčení o zápisu se, je-li k dispozici úplný seznam tříd dosud dosaženými;
 • Doporučení v podobě dvou doporučující dopisy, které by měly být odeslány přímo rozhodčími (jak je vysvětleno v online návodu k použití k dispozici na aplikační platformy);
 • Prohlášení o účelu - včetně oblastí zájmu a potenciální dohledu;
 • Certifikát výsledků za GRE (Graduate Records vyšetření) nebo GMAT (Graduate Management Admission Test). Žadatelé, kteří mají nebo budou brzy držet, a Nova SBE magisterské není nutné předkládat výsledky GRE;
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Nova School of Business and Economics »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
4 let
Denní studium
Price
- za rok. Poplatky mohou být sníženy až o 90%, v závislosti na akademických zásluhách kandidáta. Akademický předností je definován prostřednictvím analýzy výkonnosti vzhledem k požadavkům programu pro každý rok.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date