Postdoctoral profesionální mistři (ppm)

Keck Graduate Institute

Popis programu

Read the Official Description

Postdoctoral profesionální mistři (ppm)

Keck Graduate Institute

Postdoktorandů Professional Masters (ppm) je průkopnický profesionální mistři program pro post-doktorandy s pozadím v oblasti vědy a techniky.

Tato akreditované magisterské studijní pomáhá PhD vědci a inženýři získávají podnikatelské a manažerské dovednosti potřebné k výkonu vyšší manažerské pozice v oblasti přírodních věd nebo se vydat na podnikatelské podniky, které jsou určeny k komercializovat technologie vyvinuté v laboratořích.

Osnovy Program je zaměřen na unikátní podnikatelského prostředí v oblasti přírodních věd. Kurzy kombinují tradiční školení v otázkách, jako je konkurenční strategie a marketingu s odbornými tématy, jako je úloha regulace a lékařské úhrady při určování životaschopnosti životních šancí vědy trhu.

Program zahrnuje také kurzy v oblasti účetnictví, financí a organizačního chování, které pomohou vědcům a inženýrům pochopit, jak jsou Bioscience společnosti řízeny. Tyto dovednosti jsou často zásadní pro umožnění účinné týmové spolupráce mezi technickými a obchodními pracovníky život společnosti vědy.

Program studenti se zájmem o zahájení vlastního podnikání mají možnost se zapsat do specializovaných kurzů v podnikání. Tato nabídka zahrnuje kurzy zaměřené na budování a řízení podnikatelských organizací, jakož i aplikovaného kurz, ve kterém týmy studentů rozvíjet podnikatelské plány pro vznikající život společnosti vědy. Postgraduálním studentům v tomto programu podílet na KGI je vyvrcholení tým Masters projekt na vytvoření skupin 3-5 studentů, kteří pracují na projektech průmyslem sponzorovaných kromě kurzu v devítiměsíčního programu.

silné podnikové sítě KGI poskytuje absolventům s unikátním mostem z akademické obce do průmyslu věd o životě. Tento networking začíná při registraci do programu PPM jako studenti těžit z kulatého stolu besedami, které umožňují studentům setkat představitelé průmyslu, stejně jako absolventi pracují v aplikovaných vědách o životě dnes.

PROGRAM FAKTA

  • Post-doktorandi zájem na pokračování vyššího managementu level pozice, nebo zahájení vlastního společnost v oblasti přírodních věd.
  • Ti s PhD míry v přírodních vědách nebo inženýrství nebo MD se mohou uplatnit.
  • A 9 měsíc nebo dva semestr program lednu nebo v září data zahájení.

Přehled programu

Akademický Program PPM má tři prvky:

1.. Povinné kurzy managementu. Tyto kurzy umožní studentům rozvíjet své dovednosti na úrovni MBA v oblastech řízení klíčový význam pro bioscience průmyslu. Pomohou také seznámit studenty s průmyslovými dynamice v různých segmentech bioscience průmyslu. Tato složka PPM je identická s Certifikát Bioscience řízení.

  1. Volitelné předměty. Tyto kurzy mají usnadnit rozvoj pokročilých znalostí v jedné ose s kariéry zájmy každého studenta. Mnoho PPM studenti rozhodnou vzít pokročilé firemních kurzů v oblasti mezinárodního obchodu, podnikání a / nebo řízení provozu, často v kombinaci s jedním nebo více kurzů v klinicko-regulační záležitosti. Ostatní studenti se rozhodnou přijmout řadu pokročilých technických a klinicko-regulačních kurzy týkající se segmentu nebo funkční oblasti bioscience odvětvím, ve kterém mají zájem o práci, jako lékařské diagnostice, objev drogy a vývoj, nebo bioprocessing. Na KGI tito jsou běžně označovány jako "focus kurzy Track" nebo "velkých předmětů." 3. Tým Masters Project (TMP). Projekt TMP je smlouva výzkumný projekt sponzorován bioscience společností. Projekty TMP jsou složeny z 4-5 studentů fakulty poradce, a firemní styčných od sponzorující firmy. TMP týmy budou poskytnuty kancelářské prostory, rozpočet a jiné zdroje potřebné pro dokončení projektu. Široká škála projektů TMP jsou sponzorovány každý akademický rok. Některé projekty jsou primárně orientované na podnikání (např skládající se z výzkumu trhu, rozvoj podnikání, nebo souvisejících s obchodními cíli), zatímco jiní jsou více technické a může být laboratoř na bázi. Většina projektů TMP vydrží celý akademický rok (například dva semestry) a zahrnují celou řadu cílů a milníků projektu.

Vzhledem k rozsahu vykonávané práce, kurz TMP (složený z jednoho sponzorovaný projekt společnosti) se počítá jako 2 kredity kurzů každý semestr.

PROFESIONÁLNÍ VÝVOJ

Kromě kurikulární profesního rozvoje vzdělávání, KGI rovněž nabízí četné spolupráce vzdělávacích aktivit orientované na profesní rozvoj v průběhu celého roku. Tyto zkušenosti mohou pomoci studentům leštit své odborné dovednosti v oblasti písemné a ústní komunikace, dotazování, a práce v týmech. Odborníci z průmyslu budou často na akademické půdě dát rozhovory, účastnit se kulatých stolů, nebo setkání se studenty v průběhu společenské akce. Mnoho (možná většina) KGI studenti nakonec najít svou úlohu prostřednictvím kontaktů prostřednictvím spolupráce vzdělávacích aktivit či průmyslem sponzorovaných akademických programů, jako je například TMP. Studenti mají možnost využívat systém e-portfolia sestavit a zdokumentovat svou profesní činnost s cílem usnadnit komunikaci s potenciálními zaměstnavateli.

PPM Konkrétní spolupráce vzdělávacích akcí

V akademickém roce KGI pořádá tři spolupráce vzdělávacích programů určených speciálně pro uspokojení potřeb PPM studentů: 1. Kulatý stůl Series Speaker. Významné osobnosti z bioscience průmyslu se setká s PPM studenty, typicky během pracovního oběda diskutovat o jejich kariéry, průmyslu zkušenosti, a zapojit se do diskuse s PPM studenty.

  1. Návštěvy společnosti. PPM studenti, jako skupina bude cestovat do bioscience společností nebo příbuzné organizace v jižní Kalifornii. To umožní studentům seznámit se s významnými firmami v regionu, cestovní laboratořích a jiných zařízeních, a navázat kontakty s manažery z těchto firem.

  2. Mentor programu.

Zkušenější profesionálů může být neocenitelné zdroje kariérového poradenství, jakož i zástupci tohoto průmyslového odvětví. KGI má širokou síť kontaktů průmyslu, s více než 50 společnostmi v souvislosti bioscience zastoupenými poradní rady KGI korporátního a správní rady. Všechny zúčastněné PPM studenti budou mít možnost pracovat s Office KGI ze kariéra služby najít mentora.

Institut-Wide spolupráce vzdělávacích akcí

PPM studenti jsou také zváni k účasti na všechny další spolupráce vzdělávacích akcí. Částečný seznam typů spolupráce vzdělávacích akcí plánovaných na akademický rok patří: 1. "zaměření pátky" - studenti předmětu v dvouletého programu MBS typicky zapsat do řady volitelných předmětů okolních kariéra-orientované "major" v průběhu druhého roku. KGI nabízí pět majorů: obchodní činnost Bioscience, bioprocessing, Devices & Diagnostics, farmaceutické Discovery a rozvoj a klinické a regulační záležitosti. Letos KGI pořádá v pátek průmyslu události kolem každé z těchto hlavních témat. Zaostřovací pátek bude zahrnovat reproduktory, u kulatého stolu panely a sítí události, v nichž manažeři a vědci ze společností reprezentujících danou oblast ostření skladby budou pozváni do areálu. Ještě důležitější je, to je příležitost pro všechny studenty získat lepší chápání oblasti ostření, a to iv případě, že nejsou v plánu vzít pokročilé kurzy v něm.

  1. Profesionální dovednosti workshopy - KGI budou mít studenti možnost účastnit se různých dílen, někteří se zaměřením na velmi praktických oblastech, jako je dotazování a pokračovat příprava pro průmysl pracovních míst, a některé velmi složité, jako například práva duševního vlastnictví. Většina semináře odborné dovednosti se bude konat v pátek odpoledne.

zápisu VOLBY

PPM Program může být ve třech konfiguracích: 1. Plný úvazek program začíná v září. Studenti Výběrem této možnosti dokončení programu PPM v 9 měsících, s bydlištěm v KGI během běžného akademického roku. Studenti obvykle trvá 6 chodech kreditů za semestr, včetně projektu TMP. Výhodou tohoto programu je, že studenti mohou skončit v 9 měsících, a navíc jsou studenti "synchronně" s normálním školním roce KGI a může snadno proniknout do spolupráce vzdělávacích souvisejících možností profesního rozvoje, jakož i KGI je normální orientaci týden. I když to není možné dokončit firemní praxi při registrován jako KGI studenti na základě volby 9 měsíců, je možné dokončit praxi před nebo po ukončení programu.

  1. Plný úvazek program začíná v lednu. V rámci této varianty, studenti zapsat do programu pro plný 12 měsíc kalendářního roku. Výhodou této varianty je, že studenti se mohou účastnit v rámci průmyslu stáž KGI v průběhu léta. Zatímco KGI nezaručuje stáže, Ústav má již dlouhou dobu považována kontakty s četnými zaměstnavateli zájem o nábor KGI studentů na placené stáže. Počáteční čas ledna ovšem přináší výzvy pro studenty, ale v tom, že studenti nejsou "v synchronizaci" s normálními akademický rok a spolupráce vzdělávacích aktivit KGI je.

  2. Program na částečný úvazek. Je možné zapsat do programu PPM na částečný úvazek, typicky při práci. Existují dva základní plány na převzetí program na částečný úvazek: a. Čtyři semestr volba. To je nejčastější na částečný úvazek volba, a umožňuje studentům pracovat na částečný úvazek studia v průběhu dvou akademických roků. Studenti sledují tuto možnost za normálních okolností přijmout veškerá potřebná kurzy úvodní řízení a některé volitelných během prvního roku a TMP a dalších volitelných v průběhu druhého roku.

b. Tři semestr volba. Je možné absolvovat kurzy na částečný úvazek po dobu jednoho akademického roku, a pak zapsat na plný úvazek třetím semestru akademického roku až do konce titulu. Tato varianta vyžaduje pečlivé plánování, protože studenti musí brát v plné dva semestry (4 chodech kreditů) kursu TMP absolvovat. Studenti sledují tuto možnost by obvykle nutné zapsat do TMP v průběhu druhého a třetího semestru jejich PPM pobytu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Srp. 2018
Led. 2019
Duration
Délka trvání
9 - 36 měsíců
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Claremont, California
Datum začátku : Srp. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2018
Spojené státy americké - Claremont, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Led. 2019
Spojené státy americké - Claremont, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu